ייצוג בפני וועדות רפואיות ובפני וועדות רפואיות לעררים

אנו מייצגים את לקוחותינו בוועדות רפואיות אל מול הגורמים הבאים:

 

  • וועדות רפואית בביטוח לאומי – נפגעי עבודה/נכות כללית/ילד נכה.

  • וועדות רפואיות במשרד הביטחון/אגף השיקום - נפגעי שירות צבאי, שב"ס ומשטרה.

  • וועדות רפואית במשרד הבריאות – במסגרת תביעות ניידות וגודל רכב.

  • וועדות רפואיות לצורך קבלת פטור ממס הכנסה.

 

הייצוג בוועדות רפואיות הוא חלק בלתי נפרד מייצוג הלקוח בהליכי המשפטיים הנ"ל, שכן לאחר לימוד המקרה, הכנת התביעה והגשתה לגורם הרלוונטי מתכנסת וועדה רפואית מטעם הגוף הרלוונטי, שתפקידה לבדוק את התובע ולהכריע בשאלת זכאותו.

בוועדה הרפואית יושבים פקידים ורופאים, וקיימת חשיבות עליונה להעברת המידע באופן מלא, הצגת הדרישה והמקרה ובעיקר הגנה על האינטרס של התובע.

במקרים בהם נפלה טעות בהחלטת הוועדה הרפואית, אנו מגישים ערר בשם הלקוח על החלטת הוועדה הרפואית ומייצגים את הלקוח בפני וועדות הערר.

וועדת הערר (או וועדה עליונה בהליכי משרד הביטחון) היא וועדה רפואית, שבה יושבים מספר רופאים ושתפקידה לדון בערר ולבחון האם החלטת הוועדה הרפואית תקינה או שיש לשנותה.

על החלטת וועדת הערר ניתן לערער רק במקרה של טעות משפטית ואת הערעור על החלטתה יש להגיש לבית הדין האזורי לעבודה (במקרה של ערעור על החלטת וועדת ערר במסגרת הביטוח הלאומי) או לבית המשפט המחוזי (במקרה של ערעור על החלטת וועדה עליונה במסגרת תביעה למשרד הביטחון/אגף השיקום).   

הייצוג בפני הוועדות רפואיות לסוגיהן דורש הבנה וידע בנוגע לתחום הרפואי הרלוונטי, ולעיתים יש להצטייד גם בחוות דעת רפואית, אשר נערכת ע"י יועצינו הרפואיים, לצורך הבאת הנתונים הרפואיים והטענות בפני הוועדה הרפואית בצורה הטובה ביותר.

אין ספק  כי הליווי הצמוד ומקצועי שאנו מספקים ללקוחותינו בפני הוועדות הרפואיות למיניהן מוביל לתוצאות, ולא אחת ערר או ערעור שהגשנו הוביל לכך שהחלטה שגויה של וועדה רפואית נהפכה על פי ועמדתנו התקבלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/6
  • w-facebook

© כל הזכויות שמורות לרועי אייל משרד עורכי דין

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now